LG 42LA660V plus
-15%
(1)Zostaw opinię
Do ulubionych Do porównania
2013 nowość! Telewizor z obsługą 3D i Smart TV
przyjmuje sygnał cyfrowy DVB-T2, może współpracować z anteną satelitarną bez dekodera!
Marka:
LG
Kort:
107 cm 42"
Typ ekranu:
Laserowy
Format ekranu:
16:9
Rozdzielczość ekranu:
1920x1080
Wszystkie cechy
Usługi dodatkowe:
Magazyn 1: Na stanie
Magazyn 2: Na stanie
Opis
Cechy
Opinie (1)
Opis
  • PILOT MAGIC REMOTE, SPECJALNIE STWORZONY DO STEROWANIA APLIKACJAMI
  • 3D "BEZ MIGOTANIA" I MOŻLIWOŚĆ KONWERSJI DOWOLNEGO WIDEO 2D NA 3D
  • WBUDOWANE WIFI DO SZYBKIEGO I ŁATWEGO PODŁĄCZENIA TELEWIZORA DO INTERNETU
  • PROJEKT CINEMA SCREEN (MINIMALNA RAMKA TELEWIZORA)
Cechy
Marka
LG
Kort
107 cm 42"
Typ ekranu
Laserowy
Format ekranu
16:9
Rozdzielczość ekranu
1920x1080
Wsparcie 3D
Tak
Format HD
Tak
Wejście HDMI
Podświetlenie LED
Częstotliwość odświeżania
400 Hz
Smart TV
Dźwięk stereofoniczny
Skanowanie progresywne
DVB-T2
Moc dźwięku
24 Wt
Obsługiwane formaty
MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG
Obsługa Wi-Fi
Interfejs Ethernet
Interfejs USB
Możliwość montażu na ścianie
Waga
14.3 kg
Rozmiary
957 × 635 × 294 mm